Kristen Stewart Turkey
Kristen Stewart Turkey
Kristen Stewart Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kristen Stewart Turkey

Kristen Stewart Fan Club'a Hoşgeldiniz !

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Alacakaranlık - Stephenie Meyer

2 posters
YazarMesaj
Katniss

Katniss

Kişi Sayfası
Rep Puanı : 20

Alacakaranlık - Stephenie Meyer Empty
MesajKonu: Alacakaranlık - Stephenie Meyer   Alacakaranlık - Stephenie Meyer EmptyÇarş. Kas. 24, 2010 5:08 pm

Alacakaranlık - Stephenie Meyer Alacakaranlik__1238961161

"Üç şeyden kesinlikle emindim. Birincisi, Edward kesinlikle bir vampirdi. İkincisi, onun ne kadar güçlü olduğunu bilmediğim için bu vampir yani benim kanıma susamıştı. Üçüncüsü, ona koşulsuz ve geri dönülmez biçimde aşıktım."

Alacakaranlık (Twilight), Stephenie Meyer'in yazdığı vampir-aşk romanıdır. Kitap ilk olarak 2005'te ciltli olarak yayımlandı. Alacakaranlık serisinin ilk kitabı olan Alacakaranlık Phoenix, Arizona'dan Forks, Washington'a taşınan ve burada Edward Cullen adlı bir vampire aşık oldup hayatını tehlikeye sokan 17 yaşındaki Isabella "Bella" Swan'ın hayatına giriş yapılır. Alacakaranlık'ı takip eden serinin diğer kitapları Yeni Ay, Tutulma, Şafak Vakti ve Geceyarısı Güneşi şeklindedir.
Charlotte
Admin
Charlotte

Kişi Sayfası
Rep Puanı : 1000

Alacakaranlık - Stephenie Meyer Empty
MesajKonu: Geri: Alacakaranlık - Stephenie Meyer   Alacakaranlık - Stephenie Meyer EmptyÇarş. Kas. 24, 2010 5:09 pm

Teşekkürler.
https://kristenstewartfan.all-up.com

Alacakaranlık - Stephenie Meyer
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Ay - Stephenie Meyer
» Tutulma - Stephenie Meyer
» Şafak Vakti - Stephenie Meyer