Kristen Stewart Turkey
Kristen Stewart Turkey
Kristen Stewart Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kristen Stewart Turkey

Kristen Stewart Fan Club'a Hoşgeldiniz !

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kimse Beni Anlamıyor-Rosie Rushton

2 posters
YazarMesaj
toughlove

toughlove

Kişi Sayfası
Rep Puanı :

Kimse Beni Anlamıyor-Rosie Rushton Empty
MesajKonu: Kimse Beni Anlamıyor-Rosie Rushton   Kimse Beni Anlamıyor-Rosie Rushton EmptyPerş. Kas. 25, 2010 2:20 pm

Kimse Beni Anlamıyor-Rosie Rushton 2785-Kimse-Beni-Anlamiyor
Chelsea, babasının kamyonuyla sokak sokak dolaşarak çorba satmasından hiç hoşlanmaz. Bay Gee'nin bununla da yetinmeyip kamyonunu Chelsea'nin okulunun önüne park etmesi bardağı son damla olur.

Oyuncu olma konusunda ısrarlı olan Jemma, ailesinin onu bu konuda desteklememesi nedeniyle çok üzülür. Bu arada Sumitha'nın fen derslerine birdenbire büyük bir ilgi dumaya başlaması, ailesini çok mutlu eder. Ancak bu ilginin nedenini öğrendiklerinde işler değişecektir. Babasının tuhaf davranışları, ırkçı sözleri ve Sumitha'nın adını sürekli yanlış söylemesi, Jon'un Sumitha'yı elde etme konusundaki bütün umutlarını kırar. Laura'nın hamile olan annesi, onun çevreci Daniel'la birlikte protesto gösterilerine gitmesine izin vermez. Laura'nın babasının son günlerde viskiye fazlasıyla düşkün olması da bir başka sorundur.

"Beni Rahat Bırak Anne!" ve "Canım Çok Sıkılıyor"dan sonra bu kitapta da, beş gencin yeni sorunları ve maceraları size yepyeni heyecanlar yaşatacak!
https://kristenstewartfan.all-up.com/forum.htm
Charlotte
Admin
Charlotte

Kişi Sayfası
Rep Puanı : 1000

Kimse Beni Anlamıyor-Rosie Rushton Empty
MesajKonu: Geri: Kimse Beni Anlamıyor-Rosie Rushton   Kimse Beni Anlamıyor-Rosie Rushton EmptyPerş. Kas. 25, 2010 4:46 pm

Sağ ol.
https://kristenstewartfan.all-up.com

Kimse Beni Anlamıyor-Rosie Rushton
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Savulun Kızlar Geliyor-Rosie Rushton